KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15539063
nr 1553 9063
Walter du Halde
(f. 1919), Sverige
Akvareller, 2 st, Kompositioner. Signerade, oramade, 64x83 cm
Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.
Utrop:
500 kr
måndag 31 juli 2023
kl 20:37:03
Walter du Halde
Läs mer om Walter du Halde